G-ZKNQSH5TLX

...

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

co to auto hold

temat wybrany: co to auto hold

Auto Hold – co to takiego?

Auto Hold to funkcja, która jest coraz częściej stosowana w samochodach. Jest to system wspomagający kierowcę w trudnych sytuacjach drogowych. Dzięki niemu możemy poczuć większy komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Auto Hold działa przede wszystkim podczas zatrzymywania się na skrzyżowaniu lub podczas jazdy w korku. System automatycznie utrzymuje ciśnienie w układzie hamulcowym, co pozwala na zatrzymanie samochodu nawet na stromym zboczu. Dzięki temu kierowca nie musi cały czas trzymać nogi na hamulcu, co znacznie ułatwia prowadzenie auta. Auto Hold zdejmuje z nas ciężar odpowiedzialności za trzymanie samochodu na hamulcu, co pozwala na relaks i większą kontrolę nad pojazdem.

Gdy kierowca zatrzymuje samochód, system automatycznie blokuje koła i utrzymuje pojazd w bezruchu. Dzięki temu kierowca może swobodnie poruszać się po samochodzie, a także nie musi obawiać się, że auto zacznie się przesuwać. Funkcja Auto Hold jest również przydatna podczas ruszania z miejsca na stromym wzniesieniu, gdyż samochód nie cofnie się podczas zmiany biegu.

Warto jednak pamiętać, że Auto Hold nie zastępuje pedału hamulca. Kierowca musi nadal używać hamulca, aby zwalniać w sytuacjach nagłych. Po puszczeniu hamulca auto zacznie się poruszać, a Auto Hold zacznie działać, aby utrzymać pojazd w bezruchu.

Podsumowując, Auto Hold to przydatna i bezpieczna funkcja, która ułatwia kierowcom prowadzenie samochodu. Warto wiedzieć, że większość nowych modeli samochodów posiada tę funkcję, dlatego warto znać jej działanie i korzystać z niej w codziennej jeździe.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.