G-ZKNQSH5TLX

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

do toyota 4runners have 3rd row seating

Znaleziony temat: do toyota 4runners have 3rd row seating

Czy Toyota 4Runner ma trzeci rząd siedzeń?

Toyota 4Runner to popularny model SUV-a, który cieszy się dużą popularnością wśród kierowców. Jednym z pytań, które często pojawiają się wśród potencjalnych nabywców tego auta jest pytanie o trzeci rząd siedzeń. Czy Toyota 4Runner ma trzeci rząd siedzeń?

Niestety, standardowo Toyota 4Runner nie posiada trzeciego rzędu siedzeń. Jest to auto, które zostało zaprojektowane z myślą o przewozie pięciu osób. Jednakże, w niektórych wersjach i modelach Toyota 4Runner, istnieje możliwość dodania trzeciego rzędu siedzeń. W takim przypadku, auto może pomieścić do siedmiu osób.

Wersje Toyota 4Runner, które posiadają trzeci rząd siedzeń, to zazwyczaj modele z lat 2010-2019. W tych modelach, trzeci rząd siedzeń jest opcjonalny i można go dodać za dodatkową opłatą. Warto jednak zwrócić uwagę, że trzeci rząd siedzeń w Toyota 4Runner jest dość ciasny i przeznaczony raczej dla dzieci niż dorosłych.

Jeśli zależy Ci na posiadaniu trzeciego rzędu siedzeń w Toyota 4Runner, warto poszukać modeli z lat 2010-2019 i upewnić się, czy dany egzemplarz posiada tę opcję. W przypadku nowszych modeli Toyota 4Runner, trzeci rząd siedzeń nie jest już dostępny.

Podsumowując, standardowo Toyota 4Runner nie posiada trzeciego rzędu siedzeń. Jednakże, w niektórych modelach i wersjach, istnieje opcja dodania trzeciego rzędu siedzeń za dodatkową opłatą. Przed zakupem warto sprawdzić, czy dany egzemplarz posiada tę opcję i czy jest ona dla nas istotna.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: do toyota 4runners have 3rd row seating

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *