G-ZKNQSH5TLX

...

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

ile folii na auto

temat wybrany: ile folii na auto

Jeśli planujesz założenie folii na swoje auto, na pewno zastanawiasz się, ile folii będzie potrzebne. W tym artykule podpowiemy Ci, jak obliczyć ilość folii potrzebnej do pokrycia całego pojazdu.

Przede wszystkim, warto pamiętać, że folia nakładana jest na elementy karoserii, które są widoczne z zewnątrz. Oznacza to, że warto dokładnie przeanalizować kształt i wielkość poszczególnych elementów, takich jak drzwi, błotniki, maska, bagażnik itp. W przypadku samochodu osobowego, można przyjąć, że potrzebne będą co najmniej 25 metrów kwadratowych folii.

Jednym z najważniejszych czynników, który wpływa na ilość folii potrzebnej do pokrycia auta, jest jego rozmiar. Większe pojazdy, takie jak SUV-y czy vany, będą wymagać większej ilości folii. W przypadku tych aut, ilość folii może wzrosnąć nawet do 35-40 metrów kwadratowych.

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest rodzaj folii. W zależności od tego, czy chcesz pokryć całe auto folią jednolitą, czy też wykorzystać folię z nadrukiem, ilość folii potrzebnej do pokrycia pojazdu może się różnić.

Warto również pamiętać, że folia jest nakładana na pojazd w postaci płatów. Liczbę płatów należy dopasować do wielkości poszczególnych elementów karoserii, tak aby folia idealnie przylegała do powierzchni auta.

Podsumowując, ilość folii potrzebna do pokrycia auta zależy przede wszystkim od jego rozmiaru i kształtu. Warto również wziąć pod uwagę rodzaj folii oraz sposób jej nakładania. Przed zakupem folii warto dokładnie zmierzyć każdy element karoserii i skonsultować się z profesjonalistą, który pomoże dobrać odpowiednią ilość folii oraz jej rodzaj. Dzięki temu, Twój pojazd będzie idealnie zabezpieczony przed uszkodzeniami i zyska nowoczesny wygląd.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.