G-ZKNQSH5TLX
Ile kosztuje najtańsze nowe Volvo?

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Ile kosztuje najtańsze nowe Volvo?

Planujesz kupno nowego samochodu i masz już nowe Volvo na oku? Szwedzką markę Volvo wszyscy dobrze znamy i jak się okazuje, chętnie wybieramy. Szwedzi stworzyli samochód prestiżowy, który jest nie tylko bezpieczny, ale też komfortowy. Marka proponuje nam liczne modele, które cieszą się popularnością i zajmują w rankingach wysokie miejsce. Volvo słynie ze stylowego wyglądu, najwyższej jakości i niezawodności.

Dlaczego warto wybrać Volvo?

Auta wyróżniają się pod względem konstrukcji, wytrzymałości, ale także pod względem nowoczesnych systemów wspomagających. Wiele modeli oferuje w standardzie przydatne funkcje dodatkowe, które wspierają kierowcę i zwiększają nasze bezpieczeństwo na drodze. Jeśli nie wiesz, na jakie auto się zdecydować, to nowe Volvo z pewnością będzie Ci pasować. Ile kosztuje najtańsze nowe Volvo?

Auto najwyżej jakości poznamy przede wszystkim po niezawodności! Producenci najlepszych marek wciąż ulepszają swoje modele, by były jeszcze bardziej wytrzymałe i przede wszystkim bezpieczne. Najnowsze modele Volvo są wyposażone w nowoczesne systemy i technologie wspomagające, które mają na celu ostrzegać kierowcę i zapobiegać wypadkom na drodze. Oferta Volvo zawiera wiele modeli, w których wyposażeniu znajdziemy m.in.

 • System awaryjnego hamowania;
 • Radar kompatybilny z kamerą;
 • Inteligentny tempomat;
 • System rozpoznający znaki drogowe;
 • System pomagający przy zmianie pasa ruchu;
 • Układ utrzymujący auto na właściwym pasie;
 • Funkcja ostrzegająca o dekoncentracji kierowcy;
 • System monitorujący martwe pole;
 • Układ ułatwiający parkowanie;
 • i wiele innych funkcji dodatkowych…

Volvo proponuje nam wiele komfortowych modeli wyposażonych w nowoczesne układy i systemy. Wiele z nich znajduje się w standardowej wersji, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo na drodze, podnosi poziom komfortu i pozytywnie wpływa na koszty eksploatacji samochodu. Modele Volvo zapewniają wysoką ochronę pasażerom i pieszym, a ponadto wyróżniają się wysoką skutecznością asystujących systemów. Warto wyszczególnić m.in. Volvo XC40 i XC90, Volvo S80, Volvo V40 i Volvo V60. Każdy z tych modeli może pochwalić się kompletem gwiazdek i wysoką oceną w rankingach i testach. Jeśli więc chcesz się cieszyć bezproblemowym i ekonomicznym samochodem, to Volvo będzie dla Ciebie świetnym wyborem! Volvo to auto bezpieczne i niezawodne, czyli po prostu nowoczesne i prestiżowe…

Ile kosztuje najtańsze Volvo? Co to znaczy Volvo z gwarancją ceny?

Podoba Ci się nowe Volvo, ale boisz się jednak, że na wymarzony model nie starczy Ci pieniędzy, a nie chcesz wybierać niczego “pomiędzy”? Rozumiemy doskonale, albowiem wybór nowego auta to decyzja na lata, dlatego musi być bardzo dobrze przemyślana. Co zatem zrobić, gdy ze względów finansowych na wymarzony samochód nie możemy sobie pozwolić? Czy powinniśmy zacząć odkładać pieniądze i wstrzymać się z zakupem? Niekoniecznie! Albowiem oferta Volvo wygląda naprawdę bajecznie. Wszystko o niej wiemy… Ile więc kosztuje Volvo z gwarancją ceny?

Jednym z najważniejszych czynników, które decydują przy wyborze nowego auta, jest oczywiście cena i nasza finansowa sytuacja. Ostatnie wydarzenia na świecie spowodowały spore zawirowania i tak namieszały w wielu branżach, że odbiły się również na naszych portfelach i finansach. Pogorszyła się sytuacja finansowa wielu kierowców, dlatego też specjalnie z myślą o nich powstała oferta Volvo na zakup nowego auta z gwarancją ceny, w której możemy zaoszczędzić nawet do 50 000 tys. złotych. W ofercie specjalnej dostępne są między innymi modele:

 • Volvo XC60 – Już od 196 000 PLN brutto;
 • Volvo XC40 – Już od 139 000 PLN brutto;
 • Volvo XC90 – Już od 273 000 PLN brutto;
 • Volvo S60 – Już od 185 000 PLN brutto;
 • Volvo S90 – Już od 207 000 PLN brutto.

W autoryzowanych salonach Volvo kupimy nowe auta w bardzo korzystnej i atrakcyjnej cenie, a w ofercie znajdziemy różne modele – sedan, hatchback, SUV, crossover, cross country… Każdy znajdzie idealne auto dla siebie!

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *