G-ZKNQSH5TLX

...

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

jeziora w polsce na których można pływać z silnikiem spalinowym

temat wybrany: jeziora w polsce na których można pływać z silnikiem spalinowym

Jeśli jesteś fanem wodnych atrakcji i posiadasz łódź z silnikiem spalinowym, na pewno zastanawiasz się gdzie w Polsce możesz pływać bez obaw o naruszenie przepisów. W tym artykule przedstawimy Ci kilka jezior, na których taki rodzaj wodnej motoryzacji jest dozwolony.

Jezioro Nidzkie – położone w województwie warmińsko-mazurskim jezioro o powierzchni 12,4 km?, charakteryzujące się krystalicznie czystą wodą oraz otaczającymi je górami. Na jeziorze tym zezwolone są silniki o mocy do 10 KM.

Jezioro Jeziorak – leżące w województwie kujawsko-pomorskim, jest najdłuższym jeziorem Pojezierza Pomorskiego, a jego powierzchnia wynosi aż 27,97 km?. Na Jeziorze Jeziorak dozwolone są silniki o mocy do 5 KM.

Jezioro Rożnowskie – położone w województwie małopolskim, jest jednym z największych zbiorników wodnych w Polsce o powierzchni 16,4 km?. Na tym jeziorze dozwolone są silniki o mocy do 15 KM.

Jezioro Zegrzyńskie – zlokalizowane w województwie mazowieckim, o powierzchni 3,9 km?, stanowi jeden z największych zbiorników wodnych w okolicach Warszawy. Na jeziorze tym dozwolone są silniki o mocy do 25 KM.

Jezioro Drawskie – położone w województwie zachodniopomorskim, jest drugim co do wielkości zbiornikiem wodnym zlokalizowanym w granicach Polski o powierzchni 18,71 km?. Na tym jeziorze zezwolone są silniki o mocy do 10 KM.

Pamiętaj, że przed każdym wyjazdem na wodę, warto zapoznać się z regulaminem danego jeziora, aby uniknąć nieporozumień z władzami czy innymi użytkownikami. Bezpieczeństwo i przestrzeganie przepisów to podstawa wodnej motoryzacji.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.