G-ZKNQSH5TLX

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

kiedy poprawiono silnik 1.8 vvti

temat wybrany: kiedy poprawiono silnik 1.8 vvti

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji i chcesz wiedzieć, kiedy poprawiono silnik 1.8 VVTi, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Silnik 1.8 VVTi został wprowadzony do produkcji w 1999 roku przez japońską firmę Toyota. Był on montowany między innymi w modelach Corolla, Celica i MR2.

W kolejnych latach silnik ten był unowocześniany, a jego największa modernizacja miała miejsce w 2002 roku. Wtedy to wprowadzono system zmiennych faz rozrządu VVT-i, który umożliwił lepsze dostosowanie pracy silnika do warunków drogowych.

Wprowadzenie VVT-i spowodowało, że silnik 1.8 stał się bardziej elastyczny i dynamiczny, a przy tym zużywał mniej paliwa. Dzięki temu Toyota zyskała kolejne grono zadowolonych klientów, którzy cenią sobie oszczędność i niezawodność.

Od tamtej pory silnik 1.8 VVTi był montowany nie tylko w samochodach Toyoty, ale również w wielu innych modelach, takich jak m.in. Pontiac Vibe czy Lotus Elise.

Warto także dodać, że silnik 1.8 VVTi przeszedł liczne testy i otrzymał wiele nagród, m.in. tytuł „Najlepszego Silnika” w swojej klasie w 2001 roku.

Podsumowując, poprawienie silnika 1.8 VVTi miało miejsce w 2002 roku, kiedy to wprowadzono system zmiennych faz rozrządu VVT-i. Dzięki temu silnik stał się bardziej dynamiczny, elastyczny i oszczędniejszy. Od tamtej pory cieszy się on dużą popularnością wśród kierowców i zyskał wiele nagród.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *