G-ZKNQSH5TLX

...

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

silnik tfsi co to znaczy

temat wybrany: silnik tfsi co to znaczy

Czym jest silnik TFSI?

Silnik TFSI (Turbo Fuel Stratified Injection) to jedna z najnowocześniejszych technologii stosowana w motoryzacji. Jest to rodzaj silnika benzynowego, który łączy w sobie dwie technologie: wtrysk paliwa bezpośrednio do cylindra oraz turbodoładowanie.

Dzięki zastosowaniu turbodoładowania, silnik TFSI zapewnia większą moc i moment obrotowy, przy jednocześnie niższym zużyciu paliwa. Wtrysk bezpośredni pozwala na osiągnięcie wyższej sprawności silnika przy niskim spalaniu.

Silnik TFSI jest powszechnie stosowany w samochodach koncernu Volkswagen oraz Audi, ale także w innych markach, np. w Skodzie, Seacie czy Porsche.

W zależności od modelu, silnik TFSI może mieć różną pojemność oraz moc. Najmniejszy silnik TFSI to jednostka 1.0 TFSI o mocy 115 KM, natomiast największy to 4.0 TFSI o mocy nawet 600 KM, stosowany w samochodach z serii RS.

Podsumowując, silnik TFSI to nowoczesna technologia, która zapewnia wysoką moc przy niskim zużyciu paliwa. Jeśli szukasz samochodu o wysokich osiągach przy jednocześnie niskim spalaniu, warto zainteresować się ofertą aut wyposażonych w silnik TFSI.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.