G-ZKNQSH5TLX
Wypożyczalnia Ducato – poznaj naszą ofertę

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści PILNE na nr 7257

Błyskawiczna pożyczka online. Pożyczka na sms dostępna w 15 minut oraz pozyczka online złożona przez formularz. 

Wypożyczalnia Ducato – poznaj naszą ofertę

Często zdarza się, że musimy przewieźć rzeczy wielkogabarytowe. W tym celu nie opłaca się nam kupować samochodu dostawczego. Zdecydowanie lepiej jest go wynająć na pewien czas, a po przewiezieniu interesujących nas przedmiotów oddać. Warto pamiętać, aby przy wynajmie skorzystać z usług firmy, która ma jasne warunki umowy. Takie oferuje wypożyczalnia samochodów dostawczych Ducato. Sprawdźmy, dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Wypożyczalnia Ducato – nasza flota

Dobra wypożyczalnia charakteryzuje się szerokim wyborem samochodów. Posiadamy flotę pojazdów dostawczych o różnych parametrach, dzięki czemu możliwy jest wynajem odpowiedniego pojazdu dopasowany do gabarytów przewożonych materiałów lub przedmiotów. W przypadku mniejszych gabarytów, idealnym wyborem będzie Fiat Ducato L3H2. Jest to niewielki samochód dostawczy, który bez najmniejszych problemów pozwoli nam przewieźć interesujące nas towary. W przypadku transportu większych przedmiotów, warto zdecydować się na Fiata Ducato L4H3, który posiada przedział ładunkowy o wielkości 17 m3.

Wypożyczalnia Ducato – jakość

Chcemy oferować naszym klientom jak najlepsze usługi, dlatego inwestujemy tylko w najlepsze pojazdy. Nasze samochody są zadbane i regularnie serwisowane, dzięki czemu można mieć pewność, że umożliwią transport bez żadnych problemów. Każdy z nich jest dobrze wyposażony oraz posiada klimatyzację, co zdecydowanie zwiększy komfort jazdy.

Wypożyczalnia Ducato – warunki wynajmu

Warunki wynajmu samochodu są bardzo ważne. Dzięki nim firma wynajmująca może zabezpieczyć się przed kradzieżami samochodów lub przed nieodpowiedzialnymi klientami. Proponowane przez nas warunki wynajmu są jasne oraz przejrzyste. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków wynajmu oraz zwrotu pojazdu oraz odpowiedzialności najemcy.

Wypożyczalnia Ducato – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza wypożyczalnia oferuje samochody w bardzo dobrym stanie technicznym,  które są systematycznie serwisowane. Każdy z nich jest dobrze wyposażony, dzięki czemu komfort jazdy jest na najwyższym poziomie. Posiadamy samochody dostawcze odpowiednie do przewozu różnego rodzaju gabarytów.

Facebook
LinkedIn
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *